nojMolyol
2011. szeptember 16., péntek
Távolság
"A távolságot mint üveggolyót megkapod..."
De én nem kérem...
Miért ilyen nagyon bonyolult dolog boldognak lenni...?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése